House of Saki - Textilní, kožešinové i kožené bundy a kabáty

House of Saki je jednou ze tří značek švédské firmy SAKI, která se zabývá výrobou textilních nebo kožených bund a kabátů s atraktivními kožešinovými prvky.

Značka House of Saki vytváří především zimní kabáty, bundy a doplňky, jako jsou dámské vesty, šály a čepice. V nabídce samozřejmě nechybí ani jarní kolekce. Jak kabáty, tak i textilní a kožené bundy jsou dodávány ve všech dámských velikostech (34-54).

Kožešinové, textilní i kožené bundy a kabáty jsou vyráběny zásadně z kvalitních a moderních materiálů. Kožešinové aplikace jsou výhradně z pravých kožešin. Nadčasové a elegantní střihy kožešinových, textilních či kožených bund a kabátů zaujmou široké spektrum zákaznic.

Modely značky House of Saki jsou luxusního a módního vzhledu a zároveň splňují požadavek pohodlného nošení. Všechny kabáty a bundy, ať už kožené, kožešinové nebo textilní, je možné velmi dobře kombinovat s nabízenými doplňky. Oděvy z kolekcí House of Saki uvítají ženy jak pro denní nošení, tak do společnosti.

  • Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 772 866.
Sjednejte si prezentaci nabízených kolekcí

Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace o nabízených kolekcích a možnostech spolupráce s naší společností. Kalendář aktuálních prezentací

Všechna políčka musí být před odesláním vyplněna.

Aktuální kolekce

Podzim/Zima 2015

Další značky

Gelco

Německá firma Gelco nabízí dámské kostýmky, trička, halenky, sukně a dámské kalhoty ve velikostech 36-52. Oděvy této značky jsou vhodné do společnosti i pro denní nošení.

více informací

Loft Fashion

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializovanévýhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů.

více informací

Collage

Collage je další ze značek dánské firmy A.Loft Pedersen, která produkuje nápadité kolekce sportovně elegantního oblečení.

více informací

Murek

Firma Murek pochází z Německa a specializuje se zejména na společenské šaty a dámskékostýmy, v nabídce nechybí ani plesové šaty.

více informací

Paul Brial

Francouzská módní značka Paul Brial se zaměřuje na šarmantní, elegantní dámskou módu.

více informací