Loft Fashion - Luxusní oblečení, dámské bundy i v nadměrných velikostech

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializované výhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů.

Praktické i luxusní oblečení je dodáváno jak v běžných, tak nadměrných velikostech. Důraz je kladen nejen na pohodlí a funkčnost, ale také na elegantní a moderní design.

Luxusní oblečení Loft Fashion je tvořeno zásadně z vysoce kvalitních materiálů. Dobře padnoucí střihy jsou samozřejmostí i u nadměrných velikostí, ať už se jedná o kabáty z vlněných tkanin, či dámské bundy a pláště z trendy technických materiálů. Loft Fashion navíc většinu dámských bund, plášťů i kabátů vyrábí z materiálů vybavených ochranou proti vodě i dešti.

Kolekce praktického a zároveň velmi luxusního oblečení jsou nabízeny vždy pro dvě sezóny jaro/léto a podzim/zima. Vkusné dámské bundy i kabáty firmy Loft Fashion svým kvalitním provedením zdůrazňují krásu ženské postavy, což ocení také zákaznice, jenž nosí nadměrné velikosti. Široká nabídka osloví všechny ženy, které se chtějí v oblečení cítit dobře a mají v oblibě sportovní eleganci.

 

  • Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 772 866.
Sjednejte si prezentaci nabízených kolekcí

Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace o nabízených kolekcích a možnostech spolupráce s naší společností. Kalendář aktuálních prezentací

Všechna políčka musí být před odesláním vyplněna.

Aktuální kolekce

Zima 2015

Další značky

Gelco

Německá firma Gelco nabízí dámské kostýmky, trička, halenky, sukně a dámské kalhoty ve velikostech 36-52. Oděvy této značky jsou vhodné do společnosti i pro denní nošení.

více informací

Collage

Collage je další ze značek dánské firmy A.Loft Pedersen, která produkuje nápadité kolekce sportovně elegantního oblečení.

více informací

Alexandra

Alexandra je jednou ze tří značek švédské firmy SAKI, která se zabývá výrobou textilních nebo kožených bund a kabátů.

více informací

Paul Brial

Francouzská módní značka Paul Brial se zaměřuje na šarmantní, elegantní dámskou módu.

více informací