MAC

Německá značka MAC je velice známou a oblíbenou po celém světě už od roku 1973. Specializuje se na výrobu kalhot pro muže i ženy. V současnosti působí ve 28 zemích světa.

Jeany MAC se vyznačují hlavně perfektními střihy, které sedí každé postavě. Perfektní střihy, propracované detaily a výběr těch nejlepších materiálů dělají značku MAC vysoce kvalitní a díky tomu jí řadí do první třídy na trhu.

Dámy si mohou vybrat přesně padnoucí kalhoty jakéhokoli střihu, stylu, vzoru a barvy. Všechny kalhoty jsou samozřejmě k dostání ve všech velikostech a délkách.

Firma MAC mode, která značku MAC vlastní se snaží být při výrobě co nejvíce sociálně a ekologicky zodpovědná. Všechny kusy jsou tedy vyrobeny s láskou k lidem a k přírodě.

Nejzajímavější produktovou linií, kterou jistě všechny dámy ocení je DREAM JEANS by MAC. Každý kus z této linie udělá dámu o dvě čísla menší.

Sjednejte si prezentaci nabízených kolekcí

Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace o nabízených kolekcích a možnostech spolupráce s naší společností. Kalendář aktuálních prezentací

Všechna políčka musí být před odesláním vyplněna.

Aktuální kolekce

Jaro/Léto 2015

Další značky

Loft Fashion

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializovanévýhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů.

více informací

Collage

Collage je další ze značek dánské firmy A.Loft Pedersen, která produkuje nápadité kolekce sportovně elegantního oblečení.

více informací

Alexandra

Alexandra je jednou ze tří značek švédské firmy SAKI, která se zabývá výrobou textilních nebo kožených bund a kabátů.

více informací

Paul Brial

Francouzská módní značka Paul Brial se zaměřuje na šarmantní, elegantní dámskou módu.

více informací