O nás

Společnost vznikla roku 1996 a zabývá se velkoobchodním prodejem dámské módy zahraničních značek.

PM-styl nabízí dámskou konfekci ve velikostech 34-56, orientuje se tedy i na dodávky větších a nadměrných velikostí. Široký sortiment zboží obsahuje především dámské kabáty, bundy, kostýmky, kalhoty, saka, sukně, košile, svetry, trička i společenskou módu.

PM-styl zastupuje firmy, které kladou důraz na módnost střihů, vysokou kvalitu a příjemnost použitých materiálů. Nabízené oděvy zaujmou všechny ženy, které se rády oblékají stylově, elegantně a zároveň pohodlně.

Společnost PM-styl dodává zboží do maloobchodní sítě v celé České republice a svého obchodního zástupce má také na Slovensku. Svým zákazníkům poskytuje PM-styl kompletní servis a osobní jednání. Samozřejmostí jsou pokyny o údržbě v českém jazyce přímo na oděvech.

Aktuální kolekce (vždy pro sezónu jaro/léto, podzim/zima) je možné vidět ve vzorkovnách v Praze a v Rožnově pod Radhoštěm. Firma PM-styl se prezentuje také na veletrhu módy Styl a Kabo v Brně.

Sjednejte si prezentaci nabízených kolekcí

Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace o nabízených kolekcích a možnostech spolupráce s naší společností. Kalendář aktuálních prezentací

Všechna políčka musí být před odesláním vyplněna.

Výhradně dodáváme prověřené značky

House of Saki

House of Saki je jednou ze tří značek švédské firmy SAKI, která se zabývá výrobou textilních nebo kožených bund a kabátů.

více informací

Paul Brial

Francouzská módní značka Paul Brial se zaměřuje na šarmantní, elegantní dámskou módu.

více informací

Loft Fashion

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializovanévýhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů.

více informací

MAC

Německá značka MAC je velice známou a oblíbenou po celém světě už od roku 1973. Specializuje se na výrobu kalhot pro muže i ženy.

více informací