Paul's Boutique

 

Značka Paul's Boutique byla založena Paulem Sladem a Emmou Minford v roce 2000 v místě Portobello market v Londýně. Tato značka je inspirována Londýnem - jeho rozmanitostí a diverzitou. Paul a Emma chtěli vytvořit prémiovou značku doplňků pro ženy, která by oslavovala jedinečnou a podrážděnou osobnost Londýna skrze jejich vlastní vize.

Nyní je to více než 15 let, kdy Paul's Boutique vytváří vysoce kvalitní, zábavné a stylové produkty s neposedným přístupem. Můžete je poznat podle odvážných vzorů a printů, dynamických tvarů a populárních světlých barev. Tento kreativní design vyzdvihuje identitu a vlastní DNA této značky. Potom co byl oslaven úspěch v domácím Londýně, Paul's boutique pevně zakotvil ve světové módní scéně a je přítomen téměř v celé Evropě, Asií, blízkém východě a jižní Africe.

Paul's Boutique vytváří nové kolekce čtyřikrát do roka a vždy se snaží najít nový design a trendový styl. V kolekcích si vybere každá žena tu správnou a svou kabelku. Paul's Boutique nemá přesně vyhraněnou cílovou skupinu - po celém světě jeho kabelky a tašky kupují mladé dívky, zralé ženy středního věku nebo starší dámy na úrovni a navíc za rozumnou cenu. Kabelky Paul's Boutique kupují zábavné, dynamické a sofistikované ženy, které rády experimentují s jejich vlastním stylem.

Paul's Boutique své produkty prodává na prémiových trzích módních doplňků a kabelek skrze známé a luxusní obchodní domy jako je Galerie Laffayette nebo John Lewis.

V České republice a na Slovensku je to značka nová, která postupně proniká na naše trhy a snaží se vytvořit svou pevnou a sofistikovanou pozici.

 

PODÍVEJTE SE NA FACEBOOKOVÉ STRÁNKY PAUL'S BOUTIQUE CZECH REPUBLIC! ZDE

 

 

Vánoční kolekce Paul's Boutique

 


  • Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 772 866.
Sjednejte si prezentaci nabízených kolekcí

Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace o nabízených kolekcích a možnostech spolupráce s naší společností. Kalendář aktuálních prezentací

Všechna políčka musí být před odesláním vyplněna.

Aktuální kolekce

Jaro/Léto 2016

oversized veronica

Další značky

Loft Fashion

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializovanévýhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů.

více informací

Collage

Collage je další ze značek dánské firmy A.Loft Pedersen, která produkuje nápadité kolekce sportovně elegantního oblečení.

více informací

Alexandra

Alexandra je jednou ze tří značek švédské firmy SAKI, která se zabývá výrobou textilních nebo kožených bund a kabátů.

více informací

Paul Brial

Francouzská módní značka Paul Brial se zaměřuje na šarmantní, elegantní dámskou módu.

více informací