STYL KABO srpen 2016

Katka Ščučková - 21.08.2016

Pozvánka na veletrh STYL - KABO, který se koná už za týden!

 

Rádi bychom Vás opět pozvali na veletrh STYL a KABO do Brna, který se koná ve dnech od 27. do 29. 8. 2016.

Tentokrát poprvé proběhnou změny v sortimentu a vystavovaných značkách. Ve stánku 201 najdete dánské bundy LOFT, německé světříky a halenky PASSIONI a úchvatnou francouzskou konfekci EVA KAYAN.

Ve stánku 201B najdete portugalská trika a halenky KALISSON & BAGORAZ, jako obvykle a stánek 201A je bude opět hostit PAUL BRIAL.

 

V pavilonu F, ve kterém se koná veletrh doplňků a obuvi budeme vystavovat kabelky PAUL'S BOUTIQUE z Londýna. Tam nás najdete ve stánku č. 003.

 

Přijďte nás navštívit, dát si něco dobrého a podívat se na krásné kousky, které budeme vystavovat ať už na STYLU či na KABU.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Sjednejte si prezentaci nabízených kolekcí

Kontaktujte nás a získejte podrobnější informace o nabízených kolekcích a možnostech spolupráce s naší společností. Kalendář aktuálních prezentací

Všechna políčka musí být před odesláním vyplněna.

Výhradně dodáváme prověřené značky

House of Saki

House of Saki je jednou ze tří značek švédské firmy SAKI, která se zabývá výrobou textilních nebo kožených bund a kabátů.

více informací

Paul Brial

Francouzská módní značka Paul Brial se zaměřuje na šarmantní, elegantní dámskou módu.

více informací

Loft Fashion

Značka Loft Fashion pochází z produkce dánské firmy A.Loft Pedersen specializovanévýhradně na výrobu dámských bund, kabátů a plášťů.

více informací

MAC

Německá značka MAC je velice známou a oblíbenou po celém světě už od roku 1973. Specializuje se na výrobu kalhot pro muže i ženy.

více informací